Automatyka domowaAutomatyka domowa

Dzięki postępowej metod można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową lub te innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który prowadzi się całym domem, pewno być również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko dzieli się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest odpowiedzialnym błędem!

Jak ujawnia się, rozsądne, inteligentne światło jest przydatne dla środowiska prostego nie tylko ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz też ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a zarówno z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na droga, nawet jak jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W ten forma w wszelkiej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest wygodny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega przeważnie na ostatnim, że dobre procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy także pozostałe wyposażenia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek stanowi w miejscu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak dobry jest bliski pies (w obu przypadkach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), więc warto mieć kilku rzeczach, które stworzą nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo pomocnym dla psa. Dlatego i o poświęcić swój wolny chwila na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w obrębie domu i doskonałe zdefiniowanie miejsc dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie potem chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i rozwijać system zgodnie ze Bogata zrobić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już nad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie ważna spokojnie dać do budów, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie stanów w efekcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna stanowi tyle ciekawa, że potrafi służyć niezależnie od tego lub jesteśmy w bliskim domu wspomniany system SmartHome albo więcej nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstawania takich sposobów inteligentnego domu, które pomagają szybki montaż, i przy tymże są prostą i przyjemna metodą potwierdzania tego, co już dzieje się w lokalu. Dzięki temuż dużo urządzeń jeszcze będzie potrafiło być pytany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się a wyłącznie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może kupić olbrzymią popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w czasu 10 lat staną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy dzielić się z dobrymi problemami, jakie mogą spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie robi się z sieci czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu a z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co wysoce wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie mają szansę i podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w swym domu nawet w sezonie swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a i zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w dachu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która trafia na zaletę takich podejść, istnieje również to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na wykonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i wpisują się w treści budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wyposażenie lokalu w tak rozwiniętą metodę to zawiły temat, ale to tylko marzenie a każda przestrzeń że być się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy cieszyć się komfortem który służy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w organizm „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w sum funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest i sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów i co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w system ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju obierze Betacam Inteligentne domy w przyszłości technologia smart home, już dziś wynosi ona kuszącą propozycję dla kobiet wymagających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale również tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż sporo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, tak teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zewnętrznym), które działa na obecność lub lukę w miejscach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To więcej sterowanie ogrzewaniem w każdym z pomieszczeń w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia odnoszą się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest otwarta dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet jedną z najważniejszych zalecie, jakie daje instalacja w domu tego sposobu planu będzie obecne, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne być mogą się te niezwykle pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej powszechne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. Ale ten tenże czujnik (też po osiągnięciu odpowiednich ustawień), potrafi nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w pobliżu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą rację tego poradnika , dotyczącą projektowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że zgodnie z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół swego domu, tym staje się bardziej trwały na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż wciąż nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które wprowadzane są przez znane firmy na placu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na czasy. Poznaniem tym ujmuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było poruszać nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub też komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się działanie i zwiększanie systemu, natomiast toż spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Chciałbym stworzyć w nim dość # inteligentnydom Co prawda w większości jest on już gotowy, to nie jestem zdolności jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale uważam że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na prowadzenie ponad 100 nowych produktów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy zobaczyć, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jako wysoce praktyczna jest integracja oświetlenia domu z pozostałymi instalacjami; w realizacji znaczy to, że np. uruchomienie danej sceny może łączyć się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze dobrze pań decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, by móc samemu stworzyć taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem wykonywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może zrobić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie że wtedy oczywiście nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zamknie się po tymże gdy będziemy w ośrodku – właściwie będzie robiło istnienie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem nowoczesnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w niezwykle łatwej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i forma ma jedynie kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w bezpośrednim domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Leokadiusz 2018-09-10

Kasiu, ja ćwiczę z aplikacją ale niedługo kończę już treningi i co dalej? mam zaczynać od początku programów?

noavatar.png
Emilia 2018-09-10

Pani czy ma konto na słyszałam pogłoski, że ktoś się tam pod podszywa i uznałam, że jeśli to prawda, to powinna o tym wiedzieć

noavatar.png
Druzjanna 2018-09-11

Treningi na płytach 😉Zaprtaszam

noavatar.png
Danka 2018-09-11

To był totalnie magiczny czas <3 !!!

noavatar.png
wlodzislaw 2018-09-11

Mniamstoooo lat dla i wystrojonh ogród😍😍😍⚽️🖤

noavatar.png
Rita 2018-09-11

Kasiu, można zwykłe jajka zastąpić przepiórczymi? – jakie proporcje? nie mogę jajka kurzego.

noavatar.png
Liberat 2018-09-11

Czy kaszę jaglaną można zastąpić innym produktem? jak tak to jakim? ja raczej nie lubię tego produktu.

noavatar.png
Makary 2018-09-11

Kochani czy się orientujecie ile kosztuje to badanie? problemy to…moja wina i złej diety, ale chętnie bym sobie zrobiła takie badanie… napisała, że kosztują „sporo”, ale jaki to przedział cenowy i jak dokładnie nazywa się badanie?Btw – suuuper blog!!!

noavatar.png
Lesława 2018-09-11

wypróbowane, zajadają się i mali i duzi

noavatar.png
Nela 2018-09-11

Pani />,,Sukces pisany szminką” w kategorii – gratuluję nagrody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))Jako pro

noavatar.png
Dobromir 2018-09-11

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
Elka 2018-09-11

Wodę pijemy zawsze!Pzodrawiam

noavatar.png
Manuela 2018-09-11

w pelni sie zgadzam czasami te same pytKasia po kilka razy

noavatar.png
Biernat 2018-09-11

Kasiu,pytanie troszkę z innej beczki.Mam dość szerokie barki,czy sa cwiczenia ,którymi mogę je wysmuklic do bardziej „kobiecych”?Pozdrawiam:)

noavatar.png
Nagod 2018-09-11

Kasiu a co zrobić gdy ktoś ćwiczy wieczorami? wraca z treningu o 1 -1 ?

noavatar.png
Miruś 2018-09-11

Super post !Pomoc przyszła w ostatniej chwili, bardzo się bałam czy sobie poradzę przez te święta!Dziękuję !!!!Wesołych <3 <3 <3

noavatar.png
Jarowit 2018-09-11

Robiłam i polecam przepyszne danie:)

noavatar.png
Elka 2018-09-11

ja pieklam buraki ok 1

noavatar.png
Falisław 2018-09-11

pewnie, można również burak, marchew i cytryna

noavatar.png
Emiliusz 2018-09-11

Bardzo długo czekałam na wpis tego typu u. Świetnie, dziękuje za niego i za to, że prowadzisz tego bloga! jako autorytet żywieniowy w świecie gdy ilość sprzecznych informacji jest zatrważająca. Jestem na zdrowej diecie wegetariańskiej z wykluczeniem mięsa i mleka a ze sporym ograniczeniem produktów mlecznych i mniejszym jaj. Polecam, czuje się na niej rewelacyjnie. Odbiła się zarówno na moim samopoczuciu jak figurze i cerze. Jednak przejście na nią było stopniowe, poprzedzone zagłębieniem się w temat i konsultacje dietetyczne. Dobrze skomponowana pod indywidualne gusta kulinarne potrafi być naprawdę pyszna!

noavatar.png
Miłobor 2018-09-11

tego smaku nie da się zastąpić:)

noavatar.png
Hanna 2018-09-11

Schisandra to naturalny suplement, polecam go także sportowcom. Oczywiście jeśli wybieramy go w formie gotowego suplementu, warto sprawdzić skład, czy nie ma „dodatków”.

noavatar.png
Hiacynt 2018-09-16

Kasiu,a czy jeżeli zadeklarwalam się ze chce prowadzić diete sport a obecnie waże 1 kg a chcę schudnąć do 1 to będzie to uwzględnione w kaloryczności posiłków w ciagu dnia?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

noavatar.png
Jadwiga 2018-09-17

Kasiu, podłączam się do pytKasia o ilość ciastek w daktylowcu.

noavatar.png
Lubomir 2018-09-17

Bardzo dużo mięsa w diecie, dla mnie aż za dużo i brak zamienników wersja bezmięsna, z rybami?Trochę przeraziła mnie ilość kcal po dodKasiu aktywności, ale pewnie to jest odpowiedź na pytanie, dlaczego cały czas chudnę, a niby jem. Pewnie zbyt mało kalorycznie.

noavatar.png
Gustawa 2018-09-17

Mieszkam w małym mieście prawie na końcu… i nie mam problemu, żeby kupić mąkę kasztanową. W prawie każdym zwykłym supermarkecie są dziś specjalne półki dla osób z różnymi wymagKasiami dietetycznymi (jako bezglutenowiec jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa), a poza tym…jest się komuś nie podoba, to niech nie troluje, bez sensu niech nie komentuje i niech nie czyta tego bloga. Proste. Ja czytam i korzystam. Dzięki

noavatar.png
Monia 2018-09-17

Witam!Mam pytanie odnośnie czystka. Czy jego dłuższe stosowanie może powodować bóle brzucha? to może być efekt oczyszczKasia organizmu?Pozdrawiam

noavatar.png
Godfryd 2018-09-17

Zastanawiam się czy piłkarze jak mają mecze w środę i dla przykładu w niedzielę i treningi każdego dnia to raczej nie mają kiedy odpoczywać. Tylko w letniej przerwie. I to tylko co dwa lata. Bo przecież są i i zawsze znajdę czas na odpoczynek. Grunt to zorganizowanie. Pozdrowienia.

noavatar.png
Grzegorz 2018-09-17

…i zadziałają nawet na moje dawno niećwiczone ciało…?Boję się zacząć…

noavatar.png
Marika 2018-09-19

Czy można zamienić mąkę ryżową na inną ?

noavatar.png
Radoslawa 2018-09-19

Suszone bez zalewy ale należy je przedtem sparzyć

noavatar.png
Jaromira 2018-09-19

Dziękuję za miłe słowa!

noavatar.png
Miestwin 2018-09-19

Chodzi o zakwaszenie żołądka (aby lepiej trawił). Zarówno ocet jabłkowy jak i cytryna wypite przed jedzeniem poprawia trawienie.

noavatar.png
Balbina 2018-09-19

Jutro bedzie u mnie na stole ?

noavatar.png
Gaweł 2018-09-19

A ja na uczelni jeszcze miałam, że mężczyźni nie powinni jeść jagód goji ponieważ zwiększają ryzyko zachorowKasia na nowotwór prostaty.

noavatar.png
Ewelin 2018-09-20

Tez staram się pic dużo wody, lecz w zasadzie pije ciągle ta butelkowana a do kranowy brak mi zaufKasia. Ostatnio myslalam nad kupieniem dzbanka filtrujacego i zastanawiam sie czy to bedzie dobry wydatek? oczyscic mi wode z kranu, ale nie wiem czy nie zatrzyma tez cennych wartosci

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-20

tu sie w pelni zgadzam czasami te same pytKasia po kilka razy sama mam wrazenie ze nie wszyscy dokladnie czytaja

noavatar.png
Krystyna 2018-09-20

Daktyle świeże czy suszone?Pozdrawiam świątecznie☺

noavatar.png
Maria 2018-09-20

ROUNDUP to nie nawoz. To wlasnie jeden z pestycydow dokladnie herbicyd zawierajacy glifosat wybaczyc poprawke. Pracuje w tej branzy wiec takie mam skrzywienie zawodowe bardzo przydatny. Doceniam i pozdrawiam

noavatar.png
Ernest 2018-09-20

Kasiu,Mam pytanko, czy brązowy cukier jest także dobry czy lepiej zrezygnować z niego na rzecz stewii?Pozdrawiam

noavatar.png
Genowefa 2018-09-20

Kasia, no rewelacja. Jesteś wspKasiała ile to musiałaś się napracować by powstały takie dKasia. Kochana, życzę zdrowych, pogodnych pełnych miłości i wyjątkowego czasu. Pozdrawiam bardzo gorąco!

noavatar.png
Grzymisława 2018-09-20

Kasiu zrobiłam według przepisu , w smaku pycha ! musiałam pięć 1 minut, włączyłam termoobieg a i tak wyszły wilgotne. Ja wybrałam opcję z gotowanym burakiem. Czy takie mają być? zdjęciu są bardziej zbite niż moje.

noavatar.png
Julia 2018-09-20

Mówi się , że regeneracja jest ważna. Moje pytanie ile razy w tygodniu robić dzień regeneracji

noavatar.png
Gracjana 2018-09-21

Witam,Też mam dziś obiad na zielono – ciemny makaron z pokrzywą Skorzystałam, a raczej korzystam z trwającego sezonu na to zielsko, które rewelacyjnie nadaje się na zielone koktajle. Zamiast kupować w sklepie niewiadomego pochodzenia szpinak, pietruszkę, roszponkę itp. (co robię praktycznie przez całą zimę), teraz wychodzę na zaniedbany ogród sąsiada i rwę Zbierając pokrzywę zauważyłam niezliczone ilości ślimaka winniczka… okazuje się, że na niego też jest teraz sezon chyba już wiem, co będę jadła na kolejny obiad Pozdrawiam zdrowo, ogrodowo

noavatar.png
Maksymin 2018-09-21

Witamy wśród internetowych zdrowych ludków! się , że będziemy mogli korzystać z wskazówek i razem cieszyć się zdrowym stylem życia.Założenie bloga to strzał w 1 !:)Cudnej jesieni i dla i):):)Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Mikołaj 2018-09-21

Droga />nie sądzę abyś była właściwą osobą w kwestii pouczKasia kogokolwiek na temat pisowni języka polskiego. Polski obyczaj nakazuje wszystkie używane w korespondencji formy nazywające adresata pisać wielką literą. Wśród nich są formy zaimków osobowych ty, wy oraz zaimków tzw. dzierżawczych twój, wasz. Może więc zanim napiszesz wiadomość na czyimś blogu, niech ktoś z wyższą oceną z języka polskiego go przeczyta; to tak z szacunku dla czytających 😉

noavatar.png
Krystian 2018-09-21

Kasiu napisałam przez zakładkę kontakt ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Chodziło mi o cenę i to w jaki sposób te badanie się odbywa i w jakim miejscu?

noavatar.png
Matylda 2018-09-21

Kasiu, ile gram oleju kokosowego? na szklankę to mi tak ciężko dodać

noavatar.png
Drogomir 2018-09-22

Cześć;)A tą mąkę kasztanową można zastąpić czymś innym?Dziękuję.P.S reklama superowa;D jesteście mega fajni i pozytywni;D

noavatar.png
Bernadeta 2018-09-22

Pani wydKasia specjalnego nie kupie bo posiadam pierwsza wersje, wiec szkoda mi pieniędzy na kupno rozszerzonej wersji aczkolwiek czekam na kolejne publikacje 😉

noavatar.png
Magdalena 2018-09-23

Wyglądają obłędnie, dziś po treningu wypróbuję jak smakują

noavatar.png
Delfina 2018-09-23

Kasiu , trening na posladki z najnowszej plyty to moj ulubiony. Jak mam czas to dodaje jeszcze ten na ramiona , no i oczywiscie stretching i jest super. Dziekuje :). Wiecej takich treningow po 1 min! serdecznie.

noavatar.png
zdzisek 2018-09-23

to szkoda….

noavatar.png
serwacy 2018-09-23

Witajcie, stosuję sama colostrum, stosuję również u moich córek. Wreszcie przestałyśmy chorować:)))) jednak tak jak tu któraś z napisała bardzo ważna jest obróbka, no i zawartość samego colostrum w colostrum:) to które stosujemy ma 1 % :))))

noavatar.png
Lena 2018-09-23

Ja na stronie sprawdzałam i faktycznie już nie ma, ale możesz zawsze sprawdzić na stronie gdzie najbliżej w pobliżu moożesz zakupić bezpośrednio w sklepie

noavatar.png
Orestes 2018-09-23

Tak, to bardzo ważne by nie przesadzać ze słońcem. Po wakacjach sprawdzmy czy nie pojawiły się na skórze nowe „pieprzyki”. Obejrzyjmy też naszych najbliższych!!!

noavatar.png
Rudolfa 2018-09-23

Gratulacje i zycze samych sukcesow. Pozdrawiam

noavatar.png
Arnolf 2018-09-23

Witam. Tłuszcz to też fajny zastrzyk energii przed treningiem. Myślę, że spokojnie może po takim posiłku trenować. Sam tak robię i czuję się wtwdy dużo lepiej niż po węglach.

noavatar.png
Emanuel 2018-09-23

Minami wyglądają smakowicie? robię ?

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-23

Kochana przede wszystkim niczym się nie martw! się nie ośmiesza i proszę nawet tak nie mówić. Spokojnie – podziałamy na obozie pod względem odpowiedniej diety! do góry się już wkrótce !

noavatar.png
Nadar 2018-09-24

a jak to się ma do poddawKasia siemienia lnianego na działanie wysokiej temperatury ? oleju lnianym nie można smażyć a siemię lniane w plackach smażonych może być?

noavatar.png
Hermes 2018-09-24

Zielone szparagi nie muszą być obierane wystarczy odciąć końcówkę. Pozdrawiam i smacznego!:)

noavatar.png
Dacjusz 2018-09-24

Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

noavatar.png
teofil 2018-09-24

Czym mogę zastąpić olej kokosowy?

noavatar.png
Konradyna 2018-09-24

Kasiu bardzo dziekuje za ten wpis. Jak czesto mozna robic taka kuracje odkwaszajaca? serdecznie

noavatar.png
Nierad 2018-09-24

Wygląda naprawdę smakowicie, będę musiała wypróbować ten przepis

noavatar.png
Luiza 2018-09-24

Ja to bym jeszcze dodała mus kokosowy <3

noavatar.png
Iwona 2018-09-24

Witaj />jestem troche zmieszana poniewaz nie wiem jaka forme m.in. wit brac (lekarz mi zalecil kupic) . Wyczytalam ze najlepiej sie wchlKasia metylokobalamina, a wiekszosc suplemnetow jest w postaci cyjanokobalaminy. Mam ksiazke „Zyj zdrowo i aktywnie” i w niej napisalas o wit ale nie napisales jaka forma jest najlepiej przyswajalna.Moglabym prosic o mala podpowiedz w tej kwestii ?Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Gerard 2018-09-24

Mniammmmmmmm ??

noavatar.png
Izbor 2018-09-24

Hej !Kasiu mam pytanie czy zamiast proszku zasadowego mozna zastosowac proszek z zielonego jęczmienia ? go stosowac ?

noavatar.png
Bogusław 2018-09-25

Kasiu, super przepis. Uwielbiam dKasia bezmięsne. Poradź mi proszę jakimi produktami białkowymi zastąpić mięso?

noavatar.png
Leonard 2018-09-25

Czy jeżeli mam nietolerancję nabiału to mogę używać masła klarowanego ?

noavatar.png
Heliasz 2018-09-25

Dokładnie jest tak że nic się samo nie zrobi. Ćwiczę od dwóch miesięcy i gdy musiałam zrobić ponad tygodniową przerwę na choróbsko to nie mogłam wytrzymać. Jak się zacznie ćwiczyć to już potem ćwiczy się z przyjemnością

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-26

Kasiu dlaczego nie będzie na obozie zimowym ?

noavatar.png
Modest 2018-09-26

Kasia, a czy będzie kiedyś dostępna dieta w obojętnie jakim wariancie ale wegetariańska albo wegańska?

noavatar.png
Falibor 2018-09-26

Witaj mnóstwo przeróżnych warzyw na codzień i jestem aktywną osobą, a mimo to czuje że mnie rozkłada niestety choroba. Czuje się źle z tym że nie poćwiczę dziś i pewnie jutro też nie. Czy to normalne, czy coś ze mną nie tak ?

noavatar.png
Małomir 2018-09-27

nie tylko mleko 😛

noavatar.png
Przemyslawa 2018-09-27

Kawa naturalna z kofeiną zawsze smakuje i daje nadzieje na przypływ energii. Lubimy małą czarną (albo białą) i pijemy jej więcej i więcej. Czas można odmierzać ilością wypitych kaw. Iście hamletowskie pytanie brzmi: jak nie pić kawy w cale lub chociaż pić jej mniej. Albo skąd wziąć niezdartą wątrobę. Oto jest pytanie.

noavatar.png
Gniewomir 2018-09-27

Będzie, za około miesiąc

noavatar.png
Izaura 2018-09-27

Inspirujące te wszystkie przepisy, naleśnik na zielono brzmi bardzo smacznie – już wiem co dziś będzie na obiad! Swoją drogą polecam wszystkim książkę „zamień chemię na jedzenie’ o której nieco więcej napisałam u siebie na blogu.Pozdrawiam!

noavatar.png
Niedamir 2018-09-27

Kasiu, znasz świetny przepis na sałatkę z kaszą jaglaną? i życzę

noavatar.png
Felicja 2018-09-27

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-27

Kawałek mięsa (np. z obiadu z poprzedniego dnia), kawałek ryby (gotowanej / wędzonej) + od groma warzyw + tłuszcz

noavatar.png
wlodzimierz 2018-09-28

Czesc mozesz napisac cos wiecej o tym proszku zasadowym polecasz i z jakiej strony zamawiasz?….piszac wywar z gotowanego, złocistego siemienia lnianego mialas na mysli np len mielony zalany goraca woda? ps. świetne są posty na blogu,jestem osoba wiecznie w ruchu :)- zamiłowanie do sportu + dwójka maluchów- wpisy sa bardzo ciekawe i przydatne :),świetna robota:) pozdrawiam

noavatar.png
Drogosław 2018-09-28

Jeśli jest to mazurek z mąki jaglanej….?

noavatar.png
Grzymisława 2018-09-28

Mam taką samą historie szczęście w koncu przekonałam swojego męża i od jakiegoś czasu stosujemy ten sposób zywienia. Ja jestem zachwycona. Mąż nie narzeka na początek wprowadzić kilka dań, które według polubi. na 1 % mieso musi być na sniadanie proponuję jaglanke na mleku migdalowym. Jest pycha i w 1 % zaakceptowana przez męża. Próbuj też przemycac owoce/warzywa w koktajlach Dzis bedzie test przekaski na kulki mocy z kaszy jaglanejCzekam co usłyszę po pracy

noavatar.png
Dalwin 2018-09-28

U mnie też królować będzie dynia! przywiozłam pierwszą z tych uprawianych przez moją babcię-to nie dynia, to 1 kilogramowy gigant!

noavatar.png
zuzia 2018-09-28

Czy szpinak/rukole można zastąpić świeża natka pietruszki? jej ogramna ilość i zastanawiam się czy by się tutaj nadała:)

noavatar.png
Ludomira 2018-09-28

Prosty przepis takie uwielbiam!!!Często korzystam z dań z książki a bananowy chleb z przyprawami korzennymi czy jaglana zapiekanka z brokułami goszczą na moim stole bardzo często ! na moje brownie z truskawkami bo właśnie jest w piekarniku !

noavatar.png
Gwidon 2018-09-28

Czy to jest ice coffe? zrobiłam z ciepłym mlekiem i kawą i takie tłuste mi się wydaje. Poszłam na maksa i zrobiiam w szklance do latte – nie dałam rady wypić proszę podać swoje proporcje kawy

noavatar.png
Alberta 2018-09-29

To, że zalewa nas fala elektroniki nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na zapominanie zasad ortograficznych. Użyłaś fatalnego argumentu.

noavatar.png
Elizka 2018-09-29

Czasem jedno zdanie, hasło może trzymać człowieka bardzo długo na powierzchni. Słowa takie właśnie są. Dzięki!

noavatar.png
Adrian 2018-09-29

Wypróbuję na pewno. Wyglądają bosko!

noavatar.png
Gosia 2018-09-29

Kasia przyjedź na event do błagam błagam;***

noavatar.png
Felicjan 2018-09-30

Strzał w 1 ! się jak dziecko, że dietę mogę dopasować do treningów! się na konto, a tu niespodzianka, możliwość zmiany diety. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Z przyjemnością będę testować zespół jest począwszy od przepisów aż do wsparcia i motywacji!! się, że dzięki tak genialnym przepisom zyskuję tyle pozytywnej energii i kulinarnego doświadczenia! 😉

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-30

Pyszne! mała zajadała aż miło było patrzeć! 👌

noavatar.png
Leandra 2018-09-30

Pani czy trzeba jeść białko zwierzęce? wystarczy to, co jem w zbożach, nasionach i warzywach?

noavatar.png
Ciechosław 2018-09-30

Kasia pisała wcześniej że może to być lekka ryba z warzywami

noavatar.png
Maciuś 2018-09-30

Kasiu,bardzo chciałabym kupić sobie mus kokosowy, ale mam cukrzycę.Czy jest on bardzo słodzony? mogę sobie na to pozwolić?Pozdrawiam.

noavatar.png
Bożena 2018-09-30

no wlasnie pytanie czy pomoga one w bKasiuch plecow?

Top