Bckam

Nieruchomości dolny śląsk

Napisane 15.12.2020 przez bckam

Tagi: porady, salon,

Dolny śląsk to miejsce gdzie niestety nie ma czystego powietrza, co zrobić aby powietrze było czyste. 


TRZY WYPRÓBOWANE I PRZETESTOWANE SPOSOBY NA POPRAWĘ JAKOŚCI POWIETRZA W DOMU


Zanieczyszczenie powietrza to nie tylko powietrze zewnętrzne, ale także powietrze, którym oddychasz między ścianami domu. Jesteś bardziej narażony na zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach niż myślisz. Powietrze, którym oddychasz w domu, wpływa na twoje zdrowie; dlatego zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach nie jest czymś, co należy ignorować. Przedstawiamy trzy sposoby na poprawę jakości powietrza w domu.


1. Odpowiednio przewietrzyć


Systemy wentylacyjne są inteligentnie skonstruowane: usuwają „stare” i zużyte powietrze oraz emitują świeże, bogate w tlen powietrze. Dlatego warto kupić systemy wentylacji mechanicznej. Zwłaszcza w nowo budowanych domach, takich jak domy pasywne, które często mają doskonałą izolację, naturalne powietrze nie krąży. Ma to negatywny wpływ na klimat wewnętrzny. Systemy wentylacyjne zatrzymują wilgoć i pleśń oraz wszystkie powiązane problemy.


2. Użyj roślin, aby poprawić jakość powietrza w domu.


Posiadanie roślin w domu to naturalny i skuteczny sposób na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach. Zamieniają dwutlenek węgla w tlen i regulują poziom wilgotności w domu. Perfumują środowisko w naturalny sposób i uwalniają potrzebny tlen do pomieszczenia podczas pracy lub oglądania telewizji. Jednak nic nie przypomina wysokiej jakości systemu wentylacji. Rośliny nie wydzielają świeżego powietrza, tak jest z systemów wentylacyjnych. Rośliny po prostu dodają miłego akcentu do wystroju Twojego domu - miło jest mieć zieleń w kuchni lub salonie. 


3. System wentylacji = czystsze powietrze


Wybór systemu wentylacji to zdecydowanie dobry początek, jeśli chcesz, aby powietrze w Twoim domu było tak czyste, jak to tylko możliwe. W zależności od rodzaju wybranego systemu wentylacji, istnieją różne możliwości poprawy jakości powietrza w Twoim domu. Niektóre systemy pozwalają na podłączenie filtra powietrza zatrzymującego cząsteczki kurzu i wypuszczającego oczyszczone powietrze do pomieszczenia. W ten sposób możesz mieć dwa elementy w jednym: mechanizm wentylacyjny, który wypuszcza świeże powietrze do domu oraz filtr powietrza, który również eliminuje cząsteczki kurzu. 

PoradyDom

Miejsce dla każdej rzeczy

Jak wyznaczyć miejsce dla każdej rzeczy?Porady pomocne przy przeprowadzce, ale też codziennej pracy nad porządkiem w domu czy firmie.Jednym z najważniejszych źródeł nieporządku i dezorganizacji jest brak wyznaczonego miejsca do przechowywania wszystkiego, lub jak to nazywam „domu”, „domu” na wszystko.Ilu z nas z

Czytaj więcej...

Losowy

Jak wietrzyć zimą

Jak prawidłowo wietrzyć dom zimą bez utraty ciepłaWentylacja w domu jest naprawdę pozytywny nawyk dla naszego zdrowia, ponieważ powietrze zamknięte przestrzenie muszą być nieustannie odnawiane, aby zapobiec kondensacji dwutlenku węgla (CO2) i do regulowania wilgotności. Mimo, że jest zima, domy trzeba wietrzyć przy

Czytaj więcej...