informacjeMam tutaj wszystko, co jest niezbędne w moim treningu. Priorytetem są dla nas lokalizacje klubów, w miejscach wygodnych dla naszych klientów. Rodzaje i cennik usług dodatkowych dostępny jest w zakładce każdego klubu.

Poznasz swój wiek metaboliczny, poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz zawartość wody w organizmie. Przez cały okres członkostwa oferujemy dostęp do doświadczonego trenera oraz opracowanie indywidualnych programów treningowych. Dla większych grup oraz firm oferujemy szereg zniżek oraz wystawiamy faktury VAT a studentkom zaliczamy zajęcia w-fu.

Najwyższy poziom usług oraz wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprawia, że nasze klientki czują się tu zawsze komfortowo. Na wszystkie pytania odpowiedzą: Dyrektor Krystyna Opara oraz Agnieszka Joachimiak. Przez następne 3-4 tygodnie wykonujemy 4 serie przy dużych, 3 serie przy małych partiach.

- Przez pierwsze 3 tygodnie wykonujemy 3 serie przy dużych partiach, 2 serie przy małych (biceps i triceps). Bezpośredni trening z instruktorem, podczas którego Klient określa cel i potrzeby dotyczące własnego wyglądu, a trener dopasowuje odpowiedni trening do wymogów Klienta. Jest to ciesząca się coraz większą popularnością forma aktywności ruchowej.

- sala z typowym sprzętem siłowym (hantle, sztangi, ławeczki, maszyny do ćwiczeń siłowych) Zgodnie z dyspozycją Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z. Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00.

Z powodu remontu klub czasowo nieczynny. Siedziba grupy odzieżowej Puma mieści się w Herzogenaurach w Niemczech. Grupa odzieżowa Puma posiada takie marki jak Puma, Cobra Golf oraz Dobotex.

Stale angażuje się we współpracę z renomowanymi projektantami, wprowadzając do świata sportu innowacyjne produkty niepowtarzalnym designie. To sklepy rodzinne gdzie każdy entuzjasta sportu nie zależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Może to powodować otyłość i związane z nią choroby układu krążenia, a także nierzadko dyskomfort psychiczny powodowany niezgrabną sylwetką i niską wydolnością fizyczną organizmu.

Oferta klubu obejmuje najbardziej pożądane rodzaje zajęć, prowadzone w nowatorskiej koncepcji sesji grupowych, co sprzyja większej motywacji i szybszemu osiągnięciu zamierzonych celów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo formy wzmacniające, choreograficzne oraz mentalne, a w nich jedyne w Lublinie zajęcia Aerial Jogi. Zajęcia fitness prowadzone są w nowoczesnych, bogato wyposażonych, klimatyzowanych salach.

Proponujemy naszym Klientom treningi personalne - możliwość opracowania, dostosowanego do potrzeb i oczekiwań Klienta, planu treningowego, diety oraz suplementacji. W Zawoi Centrum ma obowiązek zgłosić się do pracownika obsługi w celu zapoznania się z zasadami bezpiecznego korzystania z urządzeń i sposobem wykonywania ćwiczeń. Po zakończeniu ćwiczenia należy uporządkować po sobie sprzęt, z którego się korzystało.

Hala Widowiskowo- Sportowa przy zespole Szkół w Zawoi Centrum nie zapewnia osobom korzystającym z siłowni fachowej opieki instruktora. Z siłowni, niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy regulaminu będą usuwane.

Ćwiczący powinien mieć ze sobą ręcznik, ubranie sportowe i buty treningowe na zmianę. Korzystający z urządzeń na siłowni ćwiczą na własną odpowiedzialność. Siłownia: Osoby indywidualne, grupy osób mieszkające poza terenem Gminy Zawoja Wstęp:

Pomoże Ci podchodzić do nich w sposób zabawowy, co daje przyjemność i sprawia, że jemy mniej. Nie dopuść do tego, by trening stał się obowiązkiem, który zwyczajnie musisz odfajkować.

Top