zestawy monitoringuSiłownia: strefa cardio, strefa maszyn z obciążeniem stosowym, strefa wolnych ciężarów i urządzenia wielofunkcyjne. Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt firmy TechnoGym.

Za rzeczy wartościowe pozostawione w sali ćwiczeń uniwersytet nie odpowiada. Osoby korzystające z siłowni zobowiązane są do pozostawienia ładu i porządku po zakończonych ćwiczeniach. Wszelkie uszkodzenia sprzętu i przyrządów należy zgłaszać osobie odpowiedzialnej.

Osoby korzystające z siłowni zobowiązane są do posiadania stroju oraz obuwia sportowego. - uzupełnić cykl treningowy bardzo ważny dla regeneracji trening antygrawitacyjny z jednoczesnym chłodzeniem pracujących stawów. Ćwiczący zostają objęci opieką instruktora , mogą liczyć na program treningowy dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości oraz wskazówki z zakresu prawidłowej diety.

1998 rok - powstanie siłowni w budynku obecnego Centrum Kultury w Rajczy, ze środków Urzędu Gminy dzięki sympatykom sportów siłowych w Rajczy. W części przeznaczonej dla mężczyzn znajdują się ławka ze sztangą olimpijską, hak maszyna, maszyna Smitha i brama - wyciąg wielofunkcyjny oraz inne urządzenia na tzw. W ramach prowadzonej działalności prowadzimy zorganizowane zajęcia fitness, porady dietetyka, treningi personalne oraz sezonowe zorganizowane formy aktywności - Bielawską Akademię Biegania, przygotowanie do biegu survivalowego czy też sezonu narciarskiego.

Na siłownię wodną składa się turbina wodna , przekładnia, generator i urządzenia pomocnicze. W elektrowni cieplnej mianem siłowni często określa się wydzielony budynek, w którym znajduje się: turbina parowa , generator oraz urządzenia wspomagające ( układ sterowania , pompy , rurociągi, kocioł parowy, skraplacz, wymienniki regeneracyjne itp.). Ta strona używa cookies , korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.Więcej w polityce prywatności.

Do dyspozycji Państwa oddajemy karczmę góralską i kominki plenerowe, gdzie organizujemy biesiady regionalne z muzyką i tańcami, grzańcem, pieczeniem prosiaka, występy kapel góralskich oraz imprezy integracyjne. Łaźnię parową, wannę Spa z hydromasażem, łaźnię aromatyczną, Caldarium, saunę infrared (promieniowanie podczerwone), biosaunę - sauna góralska, saunę suchą, strefę wypoczynkową z brodzikiem Kneippa, prysznic wrażeń. Po relaks, odprężenie i witalność zapraszamy do Wellness zaprojektowanego i wykonanego wg najnowszych trendów i technologii na powierzchni ponad 150 m2. Przygotowaliśmy 8 pomieszczeń do różnych form rekreacji i odnowy:

Szanowni Państwo, do Państwa dyspozycji oddajemy zbudowany w technologii stali nierdzewnej basen rekreacyjny z systemem dysz do hydromasażu oraz atrakcji wodnych. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (”RODO”). Umiejętnie wykonywane ćwiczenia z obciążeniem potrafią najlepiej modelować piękne sylwetki.

Umiejętność stosowania odpowiednich metod treningu siłowego w zależności od możliwości, potrzeb i zainteresowań. Przynajmniej dwa razy w tygodniu staram się poćwiczyć w hamakach, dzięki czemu czuje się lepiej, moja kondycja stopniowo się poprawia i nie odczuwam już napięcia. Nie ma nic lepszego, żeby się odstresować.

17. Ośrodek Sportu i Rekreacji nie ponosi odpowiedzialności za osoby korzystające z siłowni. 13. Za przedmioty wartościowe pozostawione na terenie siłowni, nie ponosi odpowiedzialności. 12. Grupy i osoby korzystające ze sprzętu sportowego, po zajęciach powinny złożyć go w wyznaczonym miejscu.

10. Korzystającym z siłowni nie wolno powodować sytuacji zagrażających bezpieczeństwu osób przebywających, a w szczególności:

Top